Güvenlik Hizmetleri

DP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, Dinçpak grup şirketi olarak özel sektör odaklı fiziki güvenlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kurumunuzun talep ve ihtiyaçları tespit edilerek; resepsiyon, danışma ve yönlendirme hizmetleri, nokta kontrolleri, tesis devriye gözlemleri, otomasyon kontrol ve yönetimi alanlarında çözüm senaryoları hazırlanarak uygulama planları oluşturulur ve onayınıza sunulur. Güvenlik ve koruma planları ile personel yetkinlik nitelik esasları belirlenerek hazırlanır ve özel güvenlik sisteminiz hayata geçirilir.

DP Güvenlik, yönetim kadrosunda bulunan resmi görevlerde yer almış uzman yöneticileri ile operasyonların habersiz denetim, özel güvenlik personeli değerlendirmeleri ve risk analizlerini gerçekleştirerek müşterilerine online raporlar sunar.

Hizmetlerinde müşteri odaklı butik bir yaklaşım gösteren yönetimimiz, sunulan hizmetlerdeki etkinliği geliştirmek üzere dönemsel olarak organizasyon güncellemeleri ve tavsiyelerini yönetiminize sunar. Kurumunuzun değerleri, beklentileri ile tercihlerine optimum uygunluk gösteren hizmet yönetimini geliştirir.