Organizasyon

Dinçpak 1980 yılından itibaren faaliyet gösterdiği hizmet sektöründe çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmiş ve bu projelerde bugüne kadar binlerce eleman çalışmıştır. Bu deneyim Dinçpak’a Türkiye’nin her bölgesinde her türlü organizasyonu en kısada sürede kurma avantajı sağlamaktadır.

Dinçpak hizmetlerini merkezi bir kontrol sisteminden denetlemekte ve yürütmektedir.  Bu sistemimizin işleyişini kusursuz kılmak için şirketimizin diğer fonksiyonlarından yatay iletişim ve destek sağlanmaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalite standartlarımızda yürütülmesi için güçlü bir kadro faaliyet gösterecektir. Size özel atanan proje sorumlularımız,  sunulan hizmetlerimizi haberli ve habersiz denetleyen bölge şeflerimiz ve şirket yetkililerimiz kusursuz hizmet sunmamız için organize olurlar.

Dinçpak işini ve sorumluluklarını yaptıkları özel anlaşmalar ile taşeronlara havale etmeyip, tüm bölgelerdeki hizmetlerini bizzat kendi kadrolu elemanları tarafından şirket kalite standartları dahilinde yürütmektedir.

Dinçer GÜRSOY

Dinçpak Kurucusu Ali Dinçer Gürsoy 1969 İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden ve 1972’de İstanbul Üniversitesi işletme iktisadı Enstitüsünden mezun olmuştur. İş hayatında büyük sanayi kuruluşlarında profesyonel yöneticilik görevlerinde bulunmuş ve 1980’de Dinçpak Endüstriyel Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti.’yi kurmuştur. 1982’den bu yana Karaköy ROTARY Klübü ve 1978’den bu yana da PERYÖN’e üyedir.

M.Yavuz GÜRSOY

Dinçpak Şirket Genel Müdürü Mehmet Yavuz Gürsoy 2001’de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Uluslar arası işletmecilik yüksek lisans programında eğitimini sürdürmüş, Doğuş üniversitesinde MBA programını tamamlamıştır. 2001’den bu yana Dinçpak Hizmet İşletmeciliği ve Temizlik İşleri Tic. Ltd. Şti.’de genel müdürlük görevini sürdürmektedir.