Hakkımızda

Dinçpak Hizmet İşletmeciliği ve Temizlik İşleri Şirketi, dış kaynak çözümleri için bir hizmet sağlayıcıdır. 1980 yılında kurulmuş olan Dinçpak, Türkiye’de temizlik sektörünün oluşumunda katkısı bulunan en eski ve deneyimli temizlik firmalarındandır. Bugüne kadar bir çok kuruluşa hizmet vermiş olan Dinçpak Türkiye’de hizmet sektörünün ayrılmaz bir parçası halini almış, müşterilerine güvenilir ve etkin bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Görevimiz tamamen yerli sermayemiz ile sunmuş olduğumuz temizlik, cilalama, pest kontrol, personel temini ve yönetimi hizmetleri anlayışını taşeronluk hizmeti ötesine taşımak ve yüksek kalite standartları oluşturarak haksız rekabet ortamını aşmaktır. Bunun doğal bir sonucu olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmanın yanı sıra, pozitif ve yeni önerileri iletip sunmaya önem veriyoruz. Bu doğrultuda şirketimizin amacı; hizmetlerimizde en iyi kaliteyi, performansı ve uzmanlığı yaratmak, ve müşterilerimize dürüst, güvenilir, sürekliliği olan ilişkiyi sunmaktır.

Alanında eski bir firma oluşumuz ve çalışanlarımızın haklarına büyük önem vermemiz iş ortamımızda huzur ve güveni yaratmıştır. Şirketimizin hizmet verdiği kuruluşlardaki başarılarının önemli nedenlerinden birisi de bu husustur. Birçok çalışanımız Dinçpak’tan emekli olma fırsatına kavuşmuştur. Diğer bir önemli özelliğimiz ise modern işletmecilik anlayışımızın ve becerimizin uzun bir iş tecrübesi ve eğitimi süreci sonucunda oluşması ve tabii ki modern işletmecilik anlayışını şirketimizin her kademesine ve hizmetlerimize yerleştirmemizdir. Alanımızın uzmanları oluşumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini derhal tespit edip, yerinde ve etkili çözümler üretiriz. Şirketimiz kuruluşundan beri teknolojideki gelişmeleri dikkatlice takip etmiş, güvenilir ve uzman çalışanları ile kaliteye ve istikrara önem veren kuruluşların tercihini kazanmıştır.

Dinçpak ferah ve temiz çalışma ortamları yaratan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak personel temini ve yönetimi sunan, esas işinize odaklanmanızı sağlayarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize olanak veren, üstlendiği görevleri etkin ve verimli yerine getiren, yakın ve güvenilir bir çözüm ortağınız olacaktır.