Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetlerimizde öncelikli hedeflerimiz sizlere daha hijyenik, temiz, sağlıklı, ferah ve güzel bir çalışma ortamı sunabilmek ve sizleri gerçekleştireceğimiz hizmetlerimiz ile sürekli memnun edebilmektir. Dinçpak temizlik hizmetlerinde uzmanlığı yakalamış deneyimli bir firma olarak bilgi ve becerilerini sizlerin hizmetine sunmaktadır.
Beklenti ve gereksinimleriniz doğrulusunda sizlere özel en uygun temizlik programı yaratılır ve kaliteli hizmetimiz başlatılır.

Temizlik yapılacak yüzeylere göre aparatlar, kimyasallar, uygulama yöntemleri belirlenmektedir. Temizlik hizmetlerinde uygun kimyasalların ve makinelerin seçimi ve kullanımına özen gösterilmektedir. Temizlik hizmetlerimizin tamamında renk kodu uygulanmaktadır.

Kimyasal ve kağıt gruplarında ağırlıklı olarak Eczacıbaşı ürünlerini tercih eden firmamız isteği doğrultusunda temizlik sarf malzemelerinizi de tedarik edebilmekte ve faturalandırmaktadır. Sarf malzeme tedariklerinizde tüketim, maliyetler, dönemsel artış istatistikleri düzenli olarak tutulur ve size raporlanır. Tesis veya firmanızın bölümlerindeki tüketimleri, departmanlarınızın sarf malzeme harcamalarını inceleme olanağı sağlanır.

Dinçpak temizlik personeline Genel, işbaşı, temizlik usulleri, makine aparat kimyasal kullanımı, işçi sağlığı ve güvenliği ve kalite eğitimleri vermektedir. Dinçpak’ın eğitimleri her sene başı planlanan dönemlerde periyodik olarak gerçekleşmek ile birlikte denetlemeler sonucunda ve yeni proje başlangıçlarında da uygulanmaktadır. Amacımız iş bilgi becerisi ve iş memnuniyeti yüksek personellere sahip olmak, personel sirkülasyonunu minimumda tutmaktır.

Sunulan hizmetlerimiz prosedür ve süreçlerimiz desteği ile yürütülür ve haberli habersiz kontroller vasıtasıyla denetlenir, merkezimize raporlanır. Önleyici faaliyetler ile uygunsuzluk çıkması engellenir. Kalite anlayışımız doğrultusunda farklı kademe ve departmanlarca denetlenen hizmetlerimiz sizlere raporlanır ve memnuniyetiniz ölçülür.
Temizlik hizmetlerimizi farklı özellik ve işleyiş gösteren alanlar için çeşitlendirerek ayrı ayrı odaklamış bulunuyoruz. Dinçpak Ofis, plaza, alışveriş merkezleri, dış cephe, fabrika, hastane ve oteller için uyguladığı genel temizlik prensipleri ve uygulamalarının yanısıra özel temizlik prosedürleri ve yaklaşımları geliştirmiştir.
Temizlik hizmetlerinde Dinçpak  size güven ve ferahlık hissettirecektir.