Ofis, Plaza, Alışveriş Merkezleri Temizliği

Çalışma ortamının temizliği çalışanların performansını ve motivasyonunu doğrudan etkileyen bir faktördür. Dinçpak 1980 yılından beri müşterilerine en temiz, sağlıklı ve ferah çalışma ortamını yaratmak için çalışmaktadır. Temizliğin yanı sıra çalışma ortamınızdaki düzenin korunması, ihtiyaçların giderilme hızı, sorunların çıkmadan önlenecek şekilde tedbirler alınması dikkat edilen hususlardır. Şahsi dokümanların ve masa düzenlerinin korunmasına azami özen gösterilir.

Ofis temizlik hizmetlerinde işin yoğunluğu ve istenen performansa göre gündüz koruyucu temizlik sunan destek personel ve akşam mesai saati sonrası genel temizlik yapan temizlik ekibi kullanılmaktadır. Gündüz koruyucu temizlik sunacak destek elemanlarımız tuvaletlerinizi periyodik kontrol eder, acil temizlik ihtiyaçlarını giderir, sarf malzemelerin yedeklemelerini ve tedarikini sağlar.

Mesai saatlerindeki yoğunluğun ardından akşam temizlik ekibimiz size ertesi gün çalışacağız tertemiz bir iş ortamı hazırlarlar. Her hafta Pazar günleri ise detaylı haftalık temizlik gerçekleştirilir. Ofislerin teknik odaları teknisyenler nezaretinde temizlenir. Tüm temizlik hizmetlerimizde renk kodu sistemi titizlikle uygulanmaktadır. Farklı yüzey ve alanlar için farklı kova temizlik bezi seti kullanılmaktadır.

Plazaların genel alanları teknolojik otomatlar ile az personel kullanılarak temizlenir. Kullanılan merdiven, asansör, depo, kontrol odaları ve diğer alanlar tahsis edilen görevlilerimiz tarafından hergün temizlenir.

Alışveriş merkezleri için temizlik programı ve iş akışı oluşturularak yönetimin fikrine sunulur. Çalıştırılacak ehil personel güvenlik araştırması ve eğitimlerin ardından vardiya sistemlerine göre işbaşı yaptırılır. Müşteri yoğunluğunun olduğu saatlerde koruyucu destek hizmet veren kısıtlı personel sayısı akşam artar, gece ise tüm zeminler sanayi tipi binekli ve itmeli makineler ile temizlenir.

Otoparklarınızın temizliği sisteme dahil edilir ve otopark zemininde kirlerin birikmesi atıkların dolaşmasına engel olunur. Alış veriş merkezinizin temizliğinde kullanılacak kimyasallar, makineler, araçlar ve aparatlar size listelenir. Size özel atanacak müdür, yöneticiler ve temizlik personelleri ile ziyaretçilerinizin temiz sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmaları sağlanır. Sık toplantı ve geri beslemeler ile çağdaş ve dürüst bir iş ortaklığı ortamı oluşturulur.