Endüstriyel Temizlik

Fabrikalar gibi üretim alanlarında üretimin daha sağlıklı ve temiz bir ortamda gerçekleştirilmesi çalışanlar ve yöneticiler için motivasyon arttırıcı olacaktır. Her sabah temiz ve hijyenik bir ortamda işbaşı yapılması günlük performansı ve iş memnuniyetini arttırıcı unsurlardır.

Endüstriyel alanların temizliğinde öncelikle ihtiyaç duyulan hijyen ve temizliğin planı yapılarak görüşünüze sunulur. Tesisin yüzey, alan, temizlenmesine izin verilen bölümler gibi özelliklerine göre gerekecek insan gücü, endüstriyel makineler ve kimyasallar hesaplanır ve temizlik programı oluşturulur.

Fabrika temizlikleri isteğiniz doğrultusunda üretim alanlarını, depoları, stokları, ambarları, fabrika yönetim katları ve bloklarını, atık kanallarını, servis ve teknik odalarını, dış çevreyi içerebilmektedir. Uygulanacak temizlik yöntemleri, temizlik sıklıkları, bölgelere göre personel listelemeleri, risk alanları gruplamaları ve renk kodu planlamaları size özel tasarlanır ve hizmetlerimizde uygulamaya sokulur.

Dinçpak temizlik kalite yönetimi ile iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerini sizlerle paylaşır. Tesisleriniz için ayrıca gerek görülecek iş güvenliği bilgilendirmeleri eğitim programımıza eklenerek ekibimize periyodik aktarılır. Ekonomik ve verimli çalışmaya odaklanılarak, üretim tesislerinizin değerine değer katılacaktır.