Otel Hizmetleri

Turistik kuruluşların personel ihtiyaçlarında, sabit yada geçici personel istihdamı desteği verilmektedir. Otel standartlarında temizlik hizmetlerinin yerine getirilmesi ve kalitenin müşterilere yansıtılabilmesi gerekmektedir.

Otel organizasyonu için öngörülen eğitim düzeyinde, iş kabiliyetinde ve fiziksel yeterlilikte oda ve kat sorumluları Housekeeper, Steward,  Vale/Joker, Çamaşırhane görevlileri temin edilebilmektedir Bu personellerin yönetimleri, kayıtları, performans değerlendirmeleri ve maaş ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle dönemsel ihtiyaçların personel sirkülasyonunu etkilediği otelcilik sektöründe Dinçpak desteğini sunmaktadır.

Mevcut iş miktarı ve yoğunluğu oda büyüklüklerine ve yatak sayılarına bağlı olsa da ortalama olarak bir odanın 15 ile 30 dakikada temizlenip düzenleneceği hedeflenmektedir. Temizlik görevlilerimiz yatakların bakımı, odanın düzenlenmesi, tuvaletlerin temizlenerek parlatılması, yerlerin yıkanması süpürülmesi, lekelerin çıkarılması gibi işlemleri kontrol listeleri ve iş akış yönergeleri ile gerçekleştirmektedir.

Otel temizlik hizmetleri standart prosedürlerimizin yanı sıra otel müşterilerini rahatsız etmeyecek ve daha çabuk sonuç alınacak şekilde düzenlenmiştir. Otel temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere özel ekipman ve makineler temin edilmektedir.